Portfolio

Zbuduj z nami Twój biznes online!

strefa-komfortu.com.pl

Strona internetowa z 5 zakładkami, obróbki zdjęć, dobór i zapewnienie hostingu dla gabinetu kosmetycznego Strefa Komfortu w Poznaniu.

w trakcie.

www.tapas.pl

Strona internetowa z 9 zakładkami i prowadzenie social media od początku współpracy – to wszystko dla El Mundo de Tapas, hiszpańskiej restauracji.

www.battleverse.pl

www.battleverse.eu

Dwujęzyczna strona internetowa z 5 zakładkami dla agencji rozszerzonej rzeczywistości. Zapewniliśmy stworzenie strony internetowej, logotypów, wizytówek, animacji, krótkich filmów reklamowych, tłumaczenia tekstów na język angielski oraz pomoc w dobraniu hostingu.

www.lekarzgrzebalski.pl

Strona internetowa dla prywatnego gabinetu lekarskiego. Zajmowaliśmy się stworzeniem strony, logotypów, wizytówek, wymyśleniem tekstów na stronę, wybraniem najlepszej oferty domeny i hostingu oraz umieszczeniem firmy w Google.

www.electrovise.pl

Informacyjna strona internetowa dla sklepu na Allegro.

www.mistrzowie-zarabiania.pl

Stworzyliśmy stronę internetową, pomogliśmy w pisaniu tekstów i dobraniu hostingu oraz przeszkoliliśmy jak samodzielnie zmieniać treść strony internetowej.

www.bicomedika.pl

Strona internetowa dla gabinetu biorezonansu. Na początku współpracy jedynie poprawiliśmy poprzednią stronę, a później stworzyliśmy nową, od zera.

www.progres-opakowania.pl

Strona internetowa dla firmy produkującej folie i opakowania. Oprócz stworzenia strony, zajęliśmy się także doborem odpowiedniego hostingu, który spełni wymagania.

www.kinesis-rehabilitacja.pl

Zajęliśmy się edycją tekstów na stronie oraz wprowadziliśmy poprawki w cenniku.

www.cybina13.pl

W zakres wykonanych przez nas prac wchodziło wprowadzenie systemu zmiany języka na angielski i niemiecki oraz poprawki w menu.

W trakcie.

Przygotowaliśmy i skonfigurowaliśmy platformę WordPress, przeszkoliliśmy z zakresu obsługi i pomagaliśmy, aby klient mógł sam skonfigurować stronę internetową i stworzyć produkty do sprzedaży.

W trakcie.

Klient powierzył nam wykreowanie własnej marki – stworzenie sklepu internetowego, identyfikacji wizualnej, dobrania hostingu, oraz założenie social media.

Wizytówki Premium Wrapps

 

Wykonaliśmy projekt oraz realizację druku wizytówki dwustronnej,  gdzie logo na awersie zostało specjalnie pozłocone folią na życzenie klienta.

Katalog

Katalog stworzony został dla  firmy produkującej kotły na ekogroszek. Zadaniem było stworzenie czytelnej, a zarazem estetycznej broszury, która łączy kolory firmy.

Baner studniówkowy

Wykonaliśmy na życzenie klienta niezwykły, przykuwający oko i estetyczny baner, który miał się składać tylko z dwóch kolorów. Rozświetlił główne wejście jednej z poznańskich szkół w czasie balu maturalnego w roku 2020.

 

Impozycje i wykrojniki z kodem kreskowym

Wykonaliśmy impozycje i wykrojnik naklejek z kodem kreskowym dla firmy produkującej przetwory.

Wizytówki, filmiki, reklamy, druk

Wykonaliśmy szereg prac związanym z drukiem i realizacją plakatów, voucherów, wizytówek, klipów video do salonu, a także wiele reklam na fanpage dla firmy zajmującej się grami wirtualnymi Good Game VR.

Zaproszenie ślubne

Zrealizowaliśmy oryginalny, a zarazem estetyczny projekt zaproszenia ślubnego dla nowożeńców.